joi, 2 februarie 2012

Prima impresie despre e -tigara

Pentru prima oara folosind aceasta chestie mi se pare umpic cam grea,cel putin modelul pe care l-am comandat eu,cel mai ieftin...Adica nu poti tine tigara cu 2 degete la fel de usor ca pe tigarea normala.Nu scoate foarte mult fum decat la inceputul rezervei.Pe mine cel putin nu prea ma satisface pe moment.Pe mn ma impresioneaza in mod deosebit la o tigara cum iese fumul ala si fix aici da rateuri e-tigara.Nu va cumparati asa ceva . Mai bine v-apucati de mancat seminte.Daca va simtiti mai anxiosi dupa lasatul de tigara dati-va pe baut dar lasa-ti tigarea macar o perioada sa vedeti cat de plini de energie o sa fiti fata de acum.Stiu ca e greu dar faceti-o pt sanatatea voastra.Asta daca tineti la ea !

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu